۱۳۹۲ اردیبهشت ۱۳, جمعه

سیگنال از تهران پخش از VOAبا سلام و درود به تمام ایرانیان در هر کجای دنیا که هستید؛
چندی است اپوزیسیونی که هدف اصلیش براندازی جمهوری اسلامی است منحرف شده و توسط  افراد نفوذی مانند سروش ، کدیور، اکبر گنجی فریبا داودی مهاجر و... به دوقسمت تقسیم شده است:
1- اپوزیسیون سنتی برانداز که به دنبال سرنگونی رژیم جمهوری اسلامی و آزادی ایران است.
2- اپوزیسیون جا انداز که بر حفظ و بقای جمهوری اسلامی رضایت داده و به دنبال سهم خواهی از رژیم جمهوری اسلامی است.
متاسفانه اپوزیسیون جا انداز توسط لابی جمهوری اسلامی توانسته وارد رسانه های اپوزیسیون برانداز شود. نمونه آن نفوذ این لابی در صدای آمریکا است.
این نفوذ تا اندازه ای است که صدای آمریکا مستقیما به حمایت از محمد خاتمی پرداخته وکارشناسان این شبکه به صراحت اعلام می کنند در انتخابات آینده ریاست جمهوری در ایران در صورتی که خاتمی بیاید شرکت خواهند کرد.

از طرفی سید محمد خاتمی در سخنرانی 10/2/92در دیدار با جمعی از معلمان و فرهنگیان سراسر کشور در ابتدای سخنانش به صورت غیر مستقیم از محمد درخشش پدر ستاره درخشش یاد کرد تا به این وسیله مراتب سپاس گذاری خود را از شبکه صدای آمریکا به عمل آورده باشد.
متن بخشی از سخنان سید محمد خاتمی  :
خیر مقدم می گویم به همه عزیزان، معلمان و فرهنگیان محترم
یادی از شهید خانعلی شد.جنبشی که دوستان معلم عزیز ما به راه انداختند، درست است که جنبه صنفی داشت، اما آثار بزرگ سیاسی به بار آورد. یکی از بزرگترین آثار آن این بود که وزارت عوض شد و به دست کسی افتاد که باشگاه مهرگان یا معلمان را در اختیار داشت (محمد درخشش پدرستاره درخشش ریاست باشگاه مهرگان یا معلمان را بر عهده داشته است). در بحران ها و مقاطع حساس معلمان در بیدار کردن جامعه و ایجاد تحرک برای تغییر و تحول در همه عرصه های اجتماعی نقش مهمی داشتند.هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

Blogroll

فرم تماس

نام

ایمیل *

پیام *

Blogger Template

About

Featured Posts Coolbthemes

درباره من

من جمشید چالنگی متولد 1326 در مسجد سلیمان هستم. با 46 سال سابقه فعالیت در عرصه ژورنالیسم و رسانه و مجری گری تلاش کرده ام که به اعتلای آگاهی سیاسی و اجتماعی هموطنان عزیزم کمک کنم.